Witamy na najnowocześniejszym torze kartingowym w Polsce!
Od podstaw wybudowaliśmy dla Państwa miejsce, w którym swoje oczekiwania zaspokoją zarówno amatorzy jak i profesjonalni zawodnicy. Na powierzchni 4500m2 znajduje się hala z wewnętrznym, dwupoziomowym torem o długości 450m oraz część zewnętrzna o długości 150m*.
Poznański projekt to efekt kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu toru kartingowego E1Gokart w Kielcach oraz wizyt na najciekawszych torach kartingowych w Europie. Cel naszych działań był jeden – stworzenie najnowocześniejszego toru kartingowego w Polsce. Dwupoziomowy, szybki i techniczny tor oraz najnowsze wyposażenie zapewniają niesamowite wrażenia

Zapraszamy za Kierownicę!

Antresola nad Pit Stopem to miejsce gdzie mieści się recepcja z kawiarnią wyścigową i dwie sale, o powierzchniach 30m2 i 150m2, przeznaczone do wynajmu. Antresola zapewnia doskonałe warunki do spędzania czasu i obserwacji zmagań na torze. W każdej chwili nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji: recepcja@e1gokart.pl lub telefonicznie +48607111125.

Klimatyzowane, komfortowo wyposażone sale służą do organizacji imprez prywatnych i firmowych. Kompleksowo przygotujemy dla Państwa imprezę integracyjną, szkolenie czy konferencję. Łączymy scenariusze biznesowe z aktywnym spędzeniem czasu na torze kartingowym.
Organizujemy również w klimacie wyścigowym imprezy prywatne – spotkania przyjaciół, urodziny, wieczory kawalerskie. Obsługą rezerwacji zajmuje się osoba dedykowana to prowadzenia imprez, zapraszamy do kontaktu: imprezy@e1gokart.pl lub telefonicznie +48693111274.

Dysponujemy dwudziestoma najnowszymi gokartami wiodącego producenta – francuskiej firmy SODIKART. Dla najmłodszych Klientów przygotowaliśmy gokarty juniorskie SODI LR5. Dzięki regulacjom fotela, pedałów i kolumny kierowniczej komfortowo i bezpiecznie korzystają z nich już 6latkowie.

Wkrótce zaprezentujemy Państwu szczegóły projektu Szkółki kartingowej oraz indywidualnych lekcji z instruktorami kartingu.
Gokarty seniorskie to modele SR5. Posiadamy również gokart dwuosobowy SODI 2Drive.
Rywalizacja o miano najszybszych zawodników na naszym torze będzie rozgrywana w formacie Ligi kartingowej. Niebawem ruszymy z kampanią promującą te wydarzenia.
Karting to często pierwszy stopień w karierze moto sportowej. Nasz tor zapewnia wspaniałą zabawę amatorom oraz daje szanse doskonalenia umiejętności bardziej doświadczonym zawodnikom.