E1GOKART to sieć najnowocześniejszych torów kartingowych w Europie. Witamy w E1GOKART Poznań!
Od podstaw wybudowaliśmy dla Państwa miejsce, w którym swoje oczekiwania zaspokoją zarówno amatorzy jak i profesjonalni zawodnicy kartingowi. Na powierzchni 4500m2 znajduje się hala z wewnętrznym, dwupoziomowym torem o długości 450m oraz część zewnętrzna o długości 150m (udostępniana w zależności od warunków atmosferycznych).
Poznański projekt to efekt kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu toru kartingowego E1GOKART Kielce oraz wizyt na najciekawszych torach kartingowych w Europie. Cel naszych działań był jeden – stworzenie najnowocześniejszego toru kartingowego w Polsce. Dwupoziomowy, szybki i techniczny tor oraz najnowsze wyposażenie zapewniają niesamowite wrażenia

Zapraszamy za kierownicę!

Antresola nad PIT STOPEM to miejsce z którego doskonale widać cały tor.  Mieszczą się na niej Recepcja z kawiarnią wyścigową oraz dwie sale eventowe, o powierzchniach 30m2 i 150m2.  Przestrzeń antresoli możemy dowolnie aranżować, dzięki temu tworzymy profesjonalne sale szkoleniowe – eventowe. Scenariusze eventów dobieramy do Państwa oczekiwań.

Klimatyzowane, komfortowo wyposażone sale służą do organizacji niezapomnianych imprez firmowych i prywatnych. Kompleksowo przygotujemy dla Państwa imprezę integracyjną, szkolenie czy konferencję. Łączymy scenariusze biznesowe z aktywnym spędzeniem czasu na torze kartingowym.
Organizujemy również imprezy prywatne w kapitalnym wyścigowym klimacie – spotkania przyjaciół, urodziny, wieczory kawalerskie. Obsługą rezerwacji zajmuje się osoba dedykowana do prowadzenia imprez, zapraszamy do kontaktu: imprezy@e1gokart.pl lub telefonicznie +48 693 111 274.

Dysponujemy trzydziestoma pięcioma najnowszymi gokartami wiodącego producenta – francuskiej firmy SODIKART. Gokarty seniorskie to modele Sodi SR5 (24 sztuki), które można prowadzić od ok 150 cm wzrostu. Dla młodszych zawodników przygotowaliśmy gokarty juniorskie SODI LR5 (8 sztuk). Dzięki regulacjom fotela, pedałów i kolumny kierowniczej komfortowo i bezpiecznie korzystają z nich już 6 latkowie (od wzrostu ok 135 cm). Posiadamy również trzy gokarty typu tandem – Sodi 2DRIVE. Pasażerem w tandemie może być dziecko od ok 115 cm wzrostu. W razie wątpliwości zapraszamy na tor i nasza ekipa dokona przymiarki zawodnika do danego gokarta.

Najnowsze gokarty na naszym torze to elektryczne modele Sodi KidRacer. Najmłodsi zawodnicy, już 4 latkowie, mogą sami bądź z opiekunem pokonać swoje pierwsze okrążenia na osobnym, dziecięcym torze.

Na torze odbywają się weekendowe zajęcia szkółki kartingowej, na których juniorzy szlifują swoje umiejętności pod okiem doświadczonego trenera i utytułowanego kierowcy kartingu wyczynowego Janka Krencisza.

Rywalizacja o miano najszybszych zawodników na naszym torze rozgrywana jest w formacie Ligi kartingowej. Poznańska Liga Kartingowa to cykl zawodów z jedną z największych frekwencji w kraju. Wyprzedza nas jedynie Śląska Liga Kartingowa na torze E1GOKART Chorzów 🙂
Karting to często pierwszy stopień w motorsportowej karierze. Nasz tor zapewnia wspaniałą zabawę amatorom oraz daje szanse doskonalenia umiejętności bardziej doświadczonym zawodnikom.