Witamy na najnowocześniejszym torze kartingowym w Polsce!
Od podstaw wybudowaliśmy dla Państwa miejsce, w którym swoje oczekiwania zaspokoją zarówno amatorzy jak i profesjonalni zawodnicy. Na powierzchni 4500m2 znajduje się hala z wewnętrznym, dwupoziomowym torem o długości 450m oraz część zewnętrzna o długości 150m*.
Poznański projekt to efekt kilkuletniego doświadczenia w prowadzeniu toru kartingowego E1Gokart w Kielcach oraz wizyt na najciekawszych torach kartingowych w Europie. Cel naszych działań był jeden – stworzenie najnowocześniejszego toru kartingowego w Polsce. Dwupoziomowy, szybki i techniczny tor oraz najnowsze wyposażenie zapewniają niesamowite wrażenia

Zapraszamy za kierownicę!

Antresola nad Pit Stopem to miejsce gdzie mieści się recepcja z kawiarnią wyścigową i dwie sale, o powierzchniach 30m2 i 150m2, które doskonale sprawdzają się zarówno jako profesjonalne sale szkoleniowe jak i eventowe. Antresola zapewnia doskonałe warunki do spędzania czasu i obserwacji zmagań na torze. W każdej chwili nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji: poznan@e1gokart.pl lub telefonicznie +48607111125.

Klimatyzowane, komfortowo wyposażone sale służą do organizacji imprez prywatnych i firmowych. Kompleksowo przygotujemy dla Państwa imprezę integracyjną, szkolenie czy konferencję. Łączymy scenariusze biznesowe z aktywnym spędzeniem czasu na torze kartingowym.
Organizujemy również w klimacie wyścigowym imprezy prywatne – spotkania przyjaciół, urodziny, wieczory kawalerskie. Obsługą rezerwacji zajmuje się osoba dedykowana do prowadzenia imprez, zapraszamy do kontaktu: imprezy@e1gokart.pl lub telefonicznie +48 693 111 274.

Dysponujemy trzydziestoma pięcioma najnowszymi gokartami wiodącego producenta – francuskiej firmy SODIKART. Dla najmłodszych Klientów przygotowaliśmy gokarty juniorskie SODI LR5. Dzięki regulacjom fotela, pedałów i kolumny kierowniczej komfortowo i bezpiecznie korzystają z nich już 6latkowie (od wzrostu 135 cm). Posiadamy również trzy gokarty typu tandem.

Na torze odbywają się weekendowe zajęcia szkółki kartingowej, na których juniorzy szlifują swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów.
Gokarty seniorskie to modele SR5. Posiadamy również dwa gokarty dwuosobowe SODI 2Drive.
Rywalizacja o miano najszybszych zawodników na naszym torze jest rozgrywana w formacie Ligi kartingowej (Poznańska Liga Kartingowa) oraz zawodów rodzaju “Time Attack”.
Karting to często pierwszy stopień w motorsportowej karierze. Nasz tor zapewnia wspaniałą zabawę amatorom oraz daje szanse doskonalenia umiejętności bardziej doświadczonym zawodnikom.